"Loading..."

VARJUALUSED

Kas teie aed vajab veidikene pügamist?

Võib-olla vajab see täielikku ümberkujundamist?

Puidust varjualune ja pergola aitaks Teie aeda ideaalselt värskendada ennem , kui suvi on täies hoos! Mõlemal juhul tasub investeering ära juba eos. Miks?

Ükskõik kas olete auto armastaja või olete lihtsalt tüdinenud  lume kraapimisest ja lehtede puhumisest oma sõidukilt. Näete aknast kuidas auto puu all seistes sammaldub. Või vihma sajab ja välisukseni on ka kena mitu meetrit. Hinnake oma aega ja investeerige sellesse. Varjualused on nagu loodud sellistesse olukordadesse. Samuti väljas söögi tegemine võib olla suurepärane alternatiiv, igapäevases söögi valmistamis rutiinis. Kuid kokake õues stiilselt, muutke oma tagahoov ainulaadseks väliköögiks.

Tegeled sa turismindusega ning üks osa käibest kuulub jalgrataste rendile. Väga stiilne oleks neid hoida näiteks uhke jalgrataste varjualuse all. Prügimajad, paadikuurid, basseinivarjud, bussipeatused, mida keegi ainult soovib.

Alati ei ole kõige tähtsam varjus olemine ja ilmastiku eest põgenemine. Vahest olete otsustanud kasvatada  ka ronitaimi. Pergolad just seda viisi aia nautlejale loodud on. Kui imeline tunne on istuda pergola all, vaadata oma hoovi, vahel noppida mõni viinamari ning mõelda, küll sai hästi tehtud.