"Loading..."
Ära alahinda fassaadi tähtsust!

Fassaad on hoone mantel.

Hoone fassaad on alati olnud maja vastupidavuse seisukohalt ülioluline osa. Selle põhiline roll on kaitsta maja elemente: lume, vihma, tuule ja päikese eest. Kuna ekstreemsed ilmastikunähtused on viimastel aastakümnetel märkimisväärselt suurenenud, on eriti oluline olla valmis erinevateks ilmastikuoludeks ning tagada maja seinte konstruktsioonide uuendatud kaitse.

Hoone esmamulje?

Lisaks funktsioonile määrab fassaadikatte valik ka maja välimuse ja iseloomu. Hoone osana ei kaitse fassaad mitte ainult teie maja väliste mõjude eest, vaid aitab oluliselt kaasa ka teie kodu väljanägemisele. Maitsekalt valitud katte materjal ning hoolikalt valitud paigaldajad moodustavad hea esmamulje kuvandi. Tahest tahtmata on fassaad esimene asi, mida inimesed märkavad, kui kriitilised pilgud sul külas käivad või  lihtsalt majast mööda liiguvad. 

Eriti kui oled kodu otsingutel. Vaevalt sulle erilist emotsiooni tekitab vana räämas ja kobrutava seinaga maja. Sama situatsioon on ka müügiga. Hoone fassaad, mis on korras ja särab juba mitmete meetrite kauguselt, nõuab oma hinda ja seda hinda ollakse ka nõus maksma!

Nii palju, kui on inimesi on ka maitseid, nii palju kui on maitseid on ka fassaadi kattematerjali tüüpe.

Enim levinud:
  • Metallkatted 
  • Looduslikust kivist plaadid
  • Puit
  • Müürikivi
  • Mördi krohv
  • Betoon
  • Klaas

Kõik need tüübid jagunevad omakorda sektoriteks, mis annavad hulgaliselt palju tootevalikut. Siin juures hakkab tunduma, et enda kodu fassaadi kujundamine tundub lootusetu, kuid siiski võimalik. Pluss, kuidas seda kõike teha? 

Kui oled leidnud endale sobiva kattematerjali ja soovid paigaldamisel abi, sa ei tee tüli, kui sellest meile teada annad.